ТПП УКРАЇНИ ТА ФОНД ОЩАДНИХ КАС З МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА (SPARKASSENSTIFTUNG) ПІДПИСАЛИ ПАРТНЕРСЬКУ УГОДУ

ТПП УКРАЇНИ ТА ФОНД ОЩАДНИХ КАС З МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА (SPARKASSENSTIFTUNG) ПІДПИСАЛИ ПАРТНЕРСЬКУ УГОДУ

Торгово-промислові палати в Україні продовжують навчати фінансової грамотності мікро-, малих та середніх підприємців. Під час скайп-колу з керівником проєкту Маттіасом Пфаффом керівництво ТПП України намітило нові вектори співпраці.

Фонд ощадних кас Німеччини засновано у 1992 році. Його ключові завдання – покращення доступу до фінансових послуг, забезпечення сталого розвитку, передача знань і досвіду, поліпшення базових економічних умов. За час свого існування фонд реалізував понад 200 проєктів у 80 країнах світу. В Україні організація діє в рамках Проекту “Відповідальне фінансування”. Його мета – підвищення рівня фінансової бізнес-грамотності та доступу до прозорих фінансових послуг в Україні, проведення тренінгів на тему відповідального фінансування.

У рамках співпраці Фонд і ТПП України розробили тренінг-симуляції з управління фінансами для мікро- та малого бізнесу. Їх учасники набувають базових знань із підприємницької грамотності за допомогою інтерактивних і реалістичних бізнес-моделювань та практичних кейсів.

«Фінансова грамотність важлива  саме для мікро- та малого бізнесу, а також для стартапів. І хоча офлайн-тренінги поки відтерміновано через карантин, ми плануємо організувати онлайн-воркшоп, щоб підприємці були «озброєні» корисними знаннями. Слідкуйте за анонсами», – прокоментував президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Нагадаємо,  тренінги  фінансової грамотності, що успішно поєднують теорію та практику, за підтримки німецьких партнерів вже проведено у регіональних Київській, Чернігівській, Запоріжський, Волинській, Херсонській і національній  палатах. 
Серед випускників вже маємо 12 тренерів, із яких відібрано 5 кращих.