Індивідуальний підхід до обслуговування клієнтів та увага до деталей.

Команда професіоналів Об’єднання консультує в області комплексного супроводу проектів на ринках нерухомості, капіталу, корпоративного, банківського та податкового права, супроводу угод M & A, проектного фінансування, захищає інтереси клієнта в корпоративних конфліктах і суперечках з антимонопольним органом, залучається державними органами, як експерти та має багатий досвід нормотворчості, а також, великий досвід надання правової допомоги в кримінальних справах.

Адвокатське Об’єднання «АМАТ» – колектив досвідчених професіоналів, адвокатів та юристів, що надають послуги в України та за її межами.
Об’єднання «АМАТ» надає комплексні правові рішення в усіх галузях фінансового, адміністративного, господарського, цивільного та кримінального права.
Команда Об’єднання налічує більше 10 адвокатів, які мають багаторічний адвокатський досвід, бездоганну ділову репутацію та володіють глибокими знаннями українського та міжнародного права.

Команда професіоналів Адвокатського Об’єднання «АМАТ» знає як нестандартно підійти до вирішення складних юридичних питань.

м. Київ,     вул. Січових Стрільців 10,оф. 41​

м. Київ, вул. Січових Стрільців 10,оф. 41​

067-370-28-87​

067-370-28-87​

law@amat-law.com

law@amat-law.com